ערוץ ה-youtube של קואופרטיב האנרגיה הישראלי

בינתיים יש פה רק חלק של המפגש הראשון של הוועדה הטכנית של הקואופרטיב (techniCoop). אתם יכולים להתרשם מהקבוצה המגוונת שהגיע למפגש הראשון, ותלוי בעריכה של קוסטה (שוב – כל הכבוד קוסטה!) גם בהסברים שלי על הטכנולוגיות שבחנו ואיפה אנו עומדים כעת בהקמה של הקואופ.

לראות את המפגש זה השכלה התחלתית, אך חלקית, בנושא הקואופרטיב שלנו. להשלמה – גשו לאתר, ולוויקי הקואופרטיב. אם יש שאלות – פה כמובן, או בקבוצה בשינוי ירוק

About חנן

טיסנאי (חופשיים) שעשה הסבה תחביבית לטורבינות רוח קטנות אחרי הצבא (2001). בוגר הפקולטה להנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון (2006), ומכון ויצמן (Msc אנרגיה סולארית וארוסולים 2010), עוסק ועסק בתחום אנרגיית הרוח (בונה טורבינות רוח מ-2001) , אנרגיה סולארית (PV ותרמית), אופניים חשמליים (עוסק בתחום מ-2005) ואנרגיות מתחדשות בכלל. נכון ל-2011 - עושה דוקטורט בטכניון, בנושא "מיקום אופטימאלי של טורבינות רוח באזור הררי".
This entry was posted in אוויר לנשימה, קואפרטיב אנרגיה מתחדשת and tagged , . Bookmark the permalink.

3 Responses to ערוץ ה-youtube של קואופרטיב האנרגיה הישראלי

 1. געש says:

  צריך לשפץ את האתר. בעמוד הבית שלו יש הפניה לשני מסמכים: אחד DOC והשני PDF, ומה לעשות, במחשב שלי כרגע לא מותקנת אף אחת מהתוכנות שמסוגלות לקרוא את הקבצים האלה.

  לא כדאי לשים עמודי HTML רגילים, כמו בני אדם?

 2. חנן says:

  הי געש.
  מכיון שאני אמון על האתר, אתה פונה לאדם הנכון.
  אבל מה הבעיה להוריד קורא PDF ? זה חינם פעם אחרונה שבדקתי. רוב המידע ב-html, ולמעשה יעצו לי שהעמודים יהיו קצרים ומתומצתים, ולכן לא רציתי גם לשים את המסמכים האלה ישירות על האתר.
  אבל – אני מוכן ללכת בכיוון, ואנסה לפרק את המסמכים למספר דפי html .

Comments are closed.