תעלול הבחירות שכשל…

גם אני ניסיתי, וגם אני נכשלתי. תעלול הבחירות שלי לא כולל ססמאות דהויות מרוב שימוש חוזר, כמו לא מתפשרים, והתיימרות להבין שפות מסוימות טוב יותר מאחרים, וגם לא תינוק חמוד! לא, אני ניסיתי להחזיר עטרה ליושנה, וטיסן חשמלי מעל העגלה הסולארית המשולטת שלי בעומדה חסרת אונים בפארק הירקון. טוב, מי שבאמת היה חסר אונים זה אחי, אך אל דאגה – שום בני משפחה לא נפגעו בוידאו המצורף! קטע צילום סתמי בהתחלה, ובסוף הניסיון המר…

(קטעי העריכה באנגלית – youtube לא מאפשר לי להכניס עברית משום מה)
ֿ

ובטון יותר רציני – הנה שוב האתר של התנועה, כנסו כל יום עד הבחירות עם עוד לא נפל האסימון שאנו מכניסים את האנשים הראויים האלה כנציגינו בכנסת ישראל ה-18! התנועה הירוקה – מימד! אף פעם לא הייתי כל כך גאה להיות חלק ממפלגה.

על אודות חנן

טיסנאי (חופשיים) שעשה הסבה תחביבית לטורבינות רוח קטנות אחרי הצבא (2001). בוגר הפקולטה להנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון (2006), ומכון ויצמן (Msc אנרגיה סולארית וארוסולים 2010), עוסק ועסק בתחום אנרגיית הרוח (בונה טורבינות רוח מ-2001) , אנרגיה סולארית (PV ותרמית), אופניים חשמליים (עוסק בתחום מ-2005) ואנרגיות מתחדשות בכלל. נכון ל-2011 - עושה דוקטורט בטכניון, בנושא "מיקום אופטימאלי של טורבינות רוח באזור הררי".
פורסם בקטגוריה התנועה הירוקה, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

4 תגובות על תעלול הבחירות שכשל…

 1. מאת alonzo‏:

  התמכרתי לקול שלך, אולי תשנה את הכותרת של הפוסט ל "אתה מטומטם?!?!"

 2. מאת חנן‏:

  אחי – אתה אומר את זה! אם כבר התמכרת לקול שלך. אני מקווה שתיגמל!

 3. מאת עופר‏:

  יש לך כמה וכמה typos בסרט, תקן אותם למעננו, הצופים הבלשנים

 4. מאת ראובן‏:

  הרגת אותי. כואבת לי הבטן מרוב צחוק…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.